Натуральний органічний концентрат біологічно активних речовин ДОКТОР FISH

Хімічний склад:

Органічні кислоти – 12 – 15%
Амінокислоти – 7 – 10%
Вітаміни В1, В2, В5, В6, В8, В9, В12
Мікроелементи Zn, Fe, Mn, Mg, Cu, B, Si, S, Mo, Co, Se

Доктор FISH – натуральний органічний стимулятор росту риби, профілактичний засіб від краснухи (аеромонозу)  та зяберного некрозу, антистресант та імуномодулятор.

Препарат стимулює обмінні процеси в організмі риб шляхом прямого впливу на окисновідновні процеси кінцевого перетворення поживних речовин (цикл Кребса),  що сприяє накопиченню в організмі риб більшої кількості білків та жирів.

Препарат підвищує імунний статус організму, володіє бактерицидною та бактеріостатичною активністю по відношенню до ряду мікроорганізмів, забезпечує нейтралізацію пестицидів у воді, знижує ступінь забруднення водоймищ, покращує якість водного середовища.

Препарат вноситься у воду та комбікорма.

Технологія застосування препарату:

  • З профілактичною метою – дворазово через одну добу в кількості 100 – 200 мл на 1 га дзеркальної площі ( при середній глибині 1 – 2м )
  • З лікувальною метою – дворазово через одну добу в кількості 500 мл на 1 га дзеркальної площі ( при середній глибині 1 – 2 м )
  • В зимовий період – один раз на місяць в кількості 500 мл на 1 га дзеркальної площі

Як стимулятор росту риби препарат можна використовувати в кількості 100 – 200 мл через день на воду або з комбікормами на протязі всього періоду росту.

ЦІНА
2500грн/1 літр

Статті:

Различные методы аэрации воды искусственного водоёма с рыбой

Под аэрацией понимается повышение содержания растворенного в воде кислорода за счет его поглощения из воздуха. Воду аэрируют при выращивании рыбы, перевозках и хранении в садках…

Идеальный белок для продукционного рыбного корма

Корма, используемые в аквакультуре, характеризуются более высоким содержанием белка, чем корма для птицы, свиней и коров в сельском хозяйстве. Типичный коммерческий корм, разработанный для тилапии или сомов, содержит примерно 32-40% белка в сухом веществе, а корма для форели или лососевых около 44-50%. Корма для большинства сухопутных животных редко обладают 20%-ым содержанием белка, и даже для таких плотоядных животных, как кошки, концентрации составляют не более 38%…