СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ!

Професійний GROW набір для гідропоніки!
Набір для профі, початківців, і взагалі для тих, хто вболіває за якість, чистоту та органічність кінцевого продукту.
GROW BOX PROFESSIONAL XXL NATURAL PRODUCT 100%  від НВК ОРГАНІК ГРУП.
на 60% дешевше від цін світових лідерів!

× НОВИЙ ПІДХІД!
× НОВА ЯКІСТЬ!
× СУПЕРЦІНА!

Натуральна органічна  серія, під час  виробництва не використовувались жодні хімічні,  синтетичні та  штучні  добавки.
В набір входить чотири натуральні органічні активатори:

Profi Roots 1000 мл – активатор кореневої системи та росту.
Органічний  стимулятор для кореневої  системи, адаптоген та імуномодулятор. Збільшує кореневу масу та запобігає хворобам. Використовується на перших стадіях розвитку, для більш інтенсивного росту кореневої системи та росту рослин взагалі. Потужний антистресант.

Profi Grow 1000 мл – активатор росту.
Органічна, легкозасвоювана рідка форма для вегетативної стадії росту. Містить  органічний азот, фосфор і калій на чисто натуральній основі , в збалансованому співвідношенні для активації росту.

Profi Bloom 1000 мл – активатор цвітіння.
Органічна поживна  рідина, містить органічний азот, фосфор, калій, хелати мінералів та мікроелементів  для активації цвітіння.

Profi Perfect 1000 мл – активатор кольору, запаху та смаку.
Містить  натуральні фітогормони, вітаміни, органічні кислоти та амінокислоти для активації росту та цвітіння, активує розвиток рослин на протязі всього періоду вегетації. Потужний антистресант та реаніматор.

СУПЕРКОНЦЕНТРОВАНИЙ ПРОДУКТ!

Для кореневого та позакореневого підживлення всіх  видів рослин на всіх  стадіях розвитку.
Рекомендовано використовувати з різними поживними розчинами на всіх видах гідропоніки, на різних субстратах і просто у відкритому та закритому ґрунті.
Складний та добре збалансований натуральний склад  GROW BOX PROFESSIONAL XXL забезпечить рослини всіма необхідними поживними речовинами для активного  росту,  цвітіння та розвитку плодів.
Набір активаторів GROW BOX PROFESSIONAL XXL повністю задовільняє потреби для вирощування екологічночистої продукції у органічному землеробстві та гідропоніці.
Набір активаторів на 100 % забезпечить активний ріст, цвітіння та розвиток рослин; прекрасний чудовий зовнішній вигляд, аромат та смак плодів.

ТАБЛИЦЯ ЗАСТОСУВАННЯ

ЦІНА
1 000грн

АКЦІЯ

Статті:

Гуминовые вещества

Основная органическая составляющая почвы. Они образуются при разложении растительных и животных остатков под действием микроорганизмов и абиотических факторов среды и являются основным компонентом почвенного гумуса. Гуминовые вещества обуславливают агрономическую ценность структуры почвы, ее водно-воздушный режим, тепловые свойства, емкость катионного обмена, буферность почвы…

Гуминовые и фульвовые кислоты в гидропонике – для чего нужны и какие плюсы

Если вы хоть раз внимательно рассматривали благодатную почву, вы замечали, что она имеет глубокий тёмный цвет.
Причина почему плодородная почва тёмная в том, что она богата содержанием гуминовых и фульвовых кислот…

Гидропоника – краткое руководство для начинающих

Прежде чем начать выращивать на гидропонике, у вас должен быть опыт выращивания растений обычным образом на почве.
Когда вы переходите на гидропонное выращивание, вы получаете гораздо большие урожаи, чем при традиционных методах выращивания в почве…

Стимуляторы роста и цветения – польза от их использования

Прежде чем ваши растения вступят в фазу цветения, вы должны принять необходимые меры к тому, чтобы они получили все необходимые компоненты столь необходимые для них, чтобы они могли создавать крупные, тяжелые цветы или плоды.Одним из лучших способов помочь им в этом – использование стимуляторов или активаторов цветения – bloom или booster…