Натуральний органічний концентрат біологічно активних речовин BIO GROWER

Хімічний склад:

Органічні кислоти – 12 – 15%
Амінокислоти – 7 – 10%
Органічний азот – 2 – 3%
Фосфор – 1 – 2%
Калій – 4 – 5%
Кальцій – 1,5 – 2%
Вітаміни В1, В2, В5, В6, В8, В9, В12
Мікроелементи Zn, Fe, Mn, Mg, Cu, B, Si, S, Mo, Co, Se

Переваги наших продуктів

Перевагами  наших препаратів серед   інших  подібних  продуктів  на  ринку  України  є  те  що: –  концентрати  на  100%  є  натуральними   природніми  органічними продуктами без  застосування  хімічних,  синтетичних  та  штучних  компонентів; –  ми не використовуємо в своєму виробництві лігногумати  та  лігносульфонати; –  наші  препарати  не  містять …

Кардинально новий продукт на ринку активаторів та стимуляторів родючості та росту рослин, виготовлений по унікальній рецептурі із органічної сировини.

Концентрат являється на 100% натуральним органічним продуктом без мінеральних, хімічних, штучних та синтетичних домішок.

Природний стимулятор родючості та росту рослин, потужний антистресант та реаніматор, антидот, адаптоген та імуномодулятор.

Зменшує дефіцит мінералів, мікроелементів та вітамінів; працює як швидкий антистресант; збільшує концентрацію хлорофілу; покращує фотосинтез та фіксацію азоту; стимулює ферментну систему та активізує процеси синтезу; приймає участь в синтезі білка; легко засвоюється через листя; активізує мікрофлору грунту; збільшує врожайність та якість с/г продукції.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Рекомендується застосовувати в комплексі з ЕКСТРА ПЛЮС – концентратом гумінових та фульвових кислот.
На невеликих ділянках – 10 мл BIO GROWER + 10 мл ЕКСТРА ПЛЮС на 10 л води кожні 7 – 10 днів.
На великих площах – 200 мл BIO GROWER + 200 мл ЕКСТРА ПЛЮС на 200 – 300 л води на 1 га кожні 7 – 10 днів.
На кущах, в садах та на деревах – 1 л BIO GROWER + 1 л ЕКСТРА ПЛЮС на 1 т води на 1 га кожні 7 – 10 днів.
В системах гідропоніки – 2 мл BIO GROWER + 2 мл ЕКСТРА ПЛЮС на 10 л поживного розчину.

Для кореневого та позакореневого підживлення на всіх етапах росту.
Для всіх видів субстратів та грунту.
КОМПЛЕКСНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ЗБІЛЬШУЄ ВРОЖАЙНІСТЬ НА 20 – 150%

Рекомендуємо застосовувати спільно з натуральним органічним активатором родючості та росту рослин ЕКСТРА ПЛЮС, що в поєднанні з комплексом гумінових та фульвових кислот подвоїть ефект стимуляції росту рослин.

ЦІНА
250грн/1 літр

Статті:

Амінокислотні стимулятори

Природні чинники сильно впливають на рівень продуктивності рослин. Перепади високих і низьких температур, посуха, перезволоження, висока або низька кислотність ґрунтового розчину, негативна дія пестицидів і агрохімікатів, механічна дія сільськогосподарської техніки тощо належать до чинників стресу для рослин, здатні значно гальмувати їх ріст, розвиток, знижувати урожай та його якість…

Аминокислоты

Органические кислоты, содержащие одну или более аминогруппу. Являются основными структурными единицами молекул белков, определяют их биологическую специфичность и пищевую ценность. Нарушение обмена аминокислот является причиной многих болезней…