Активатор родючості, росту та цвітіння рослин

Хімічний склад:

Органічні кислоти: 12,0-15,0%
Амінокислоти: 7,0-10,0%
Органічний азот (N): 1,0-3,0%
Фосфор (P2O5): 1,0 – 3,0%
Калій (K2O): 4,0-5,0%
Кальцій (Ca): 1,5-2,0%
Вітаміни, мінерали та мікроелементи.

 PerfectAGRO – це рідкий концентрований розчин біологічно активних речовин,  що стимулюють ріст рослин, проростання насіння, утворення плодів і інші функції рослин.

До складу PerfectAGRO входять органічні та амінокислоти рослинного походження та комплекс біологічно активних речовин (БАР) з морських водоростей, які повністю засвоюються рослиною через кореневу систему і листя і відразу включаються в цикл синтезу білка, заощаджуючи при цьому рослині багато енергії. Це особливо важливо, коли рослини перебувають у стані тривалого стресу (спека, холод, брак води, хвороби,  тощо).

Застосування PerfectAGRO :

Передпосівна обробка насіння і висадкового матеріалу: 10 мл препарату на 10 л води на 1 т насіння.

На невеликих присадибних ділянках: 10 мл препарату на 10 л води кожні 7 -10 днів.

На великих промислових площах: 200 мл на 200 – 300 л води на 1 га кожні 7 – 10 днів, не менше 2 – 4 разів за сезон.

У садах, на кущах і на виноградниках: 1 л на 1000 л води на 1 га кожні 7 – 10 днів, не менше 2 – 4 разів за сезон.

В системах капельного поливу, гідропоніки: 2 мл препарату на 10 л поживного розчину або 200 мл на 1 т води або поживного розчину.

Під час весняної культивації грунту і під час заорювання пожнивних залишків: 400 мл препарату на 200 – 300 л води на 1 га.

Після повеней, пожеж та інших стихійних лих: 800 – 1000 мл на 1 га до повного відновлення якості грунту.

Рекомендується застосовувати в комплексі з HumaticAGRO – натуральним органічним стимулятором родючості та росту рослин, що в поєднанні з гуміновими і фульвовыми кислотами подвоїть силу активації родючості та  врожайності.

Застосовувати самостійно або у складі бакових сумішей, сумісний з усіма видами добрив та ЗЗР.

Для кореневого і позакореневого живлення рослин на всіх етапах росту. Для всіх видів субстратів і грунту.

Натуральний органічний концентрат органічних і амінокислот PerfectAGRO – це абсолютно новий препарат чистих натуральних органічних кислот і амінокислот.

Препарат є стимулятором коренеутворення, росту і цвітіння рослин.  Адаптоген, антистресант і імуномодулятор.  Проявляє антибактеріальну дію.  Потужний профілактичний засіб від хвороб рослин.

 Переваги використання PerfectAGRO:

  • Усуває дефіцит мікроелементів в рослині; Діє як швидкий антистресант, виводячи рослини з депресії;  Збільшує врожайність і покращує якість продукції всіх с / г культур;  Легко засвоюється рослинами через листя;  Запобігає пожовтінню, потемнінню і опаданню листя;  Активізує ріст і цвітіння.
  • Збільшує концентрацію хлорофілу і антоціанів в рослинах; Покращує фотосинтез і фіксацію азоту рослиною;  Стимулює ферментну систему і активізує процеси синтезу;  Бере участь в синтезі білка;  При внесенні в грунт активізує грунтову мікрофлору.
  • Підвищує якість і кількість поживних речовин в готовій продукції; Покращує зовнішній вигляд, смак та запах готової продукції.

Препарат безпечний для людей, тварин і навколишнього середовища.

Ціна: 550грн/1л