Підвищення цукристості буряків

Застосування органічного комплексу в складі ЕКСТРА ПЛЮС + BIO GROWER на цукрових буряках

Цукор це органічний продукт фотосинтезу вуглеводів в листках цукрових буряків. Збільшення вмісту цукру на один процент в клітинному соці коренеплоду дає можливість додатково отримати з одного га 60 кг цукру, або це 750 гр/га. Гібриди KWS  можуть  формувати  цукристість в коренеплоді  19-21%. Ми реально отримуємо 17-17,5%.

Недобір цукру маємо через поганий фотосинтез вуглеводів в листках. Для  покращення фотосинтезу  та збільшення цукру  в коренеплодах пропонується провести  два обробітки: з 15-20 липня – доцільно внести :  (в фізичній вазі)  бор 1л/га+ марганець 1л/га+ сульфат калію 2,5 кг/га+200 мл BIO GROWER + 200 мл ЕКСТРА ПЛЮС .  Бор, марганець, сульфат калію в технологічній карті в нас заплановано.

Додаткове внесення -200 мл BIO GROWER + 200 мл ЕКСТРА ПЛЮС вартує 100 гр/га. Внесення природних стимуляторів  родючості та росту рослин, потужних антистресантів та реаніматорів, антидота, адаптогена та імуномодулятора  дозволяє зменшити дефіцит мінералів, мікроелементів та вітамінів; працює як швидкий антистресант; збільшує концентрацію хлорофілу; покращує фотосинтез та фіксацію азоту; стимулює ферментну систему та активізує процеси синтезу; приймає участь в синтезі білка; легко засвоюється через листя; активізує мікрофлору ґрунту; збільшує врожайність та  якість   і вміст цукру в межах одного процента.

Повторне внесення провести з 5 по 10 серпня.

Два внесення забезпечать збільшення цукру до 19-20%. Це дасть можливість додатково отримати з гектара 180-240 кг цукру або це 2220-3000 гр/га при додаткових затратах 200 гр/га

БІО ДЕСТРУКТОР ПОЖНИВНИХ ЗАЛИШКІВ

Концентрат біологічно активних речовин виготовлений із культуральної рідини пробіотиків (корисних мікроорганізмів) які активно синтезують органічні кислоти, ростостимулюючі амінокислоти, адаптогени (глютатіон, СОД, бетаїн та інші), вітаміни, біомікроелементи та інші біологічно активні речовини (БАР).

Збагачений препаратами фітогормонів, живими фосфор мобілізуючими(ФМ) бактеріями, фунгіцидними бактеріями, грибами та  бактеріями -деструкторами.

Застосовувати спільно з Концентратом гумінових кислот ЕКСТРА ПЛЮС!

Боротьба з шкодочинними патогенами є найактуальніша проблема сьогодення при вирощування цукрових буряків, пшениці, сої, кукурудзи. Гриби роду Fusarium активно паразитують на культурних рослинах викликаючи кореневі гнилі у рослин.  Фунгіцидний захист при двох- трьох разових внесеннях зменшує шкодочинність грибів , але вартує 80-100 доларів на га.

Внесення Біо деструктура створює умови знищення патогенних грибів корисною мікрофлорою за ціною 225 грн. Відбувається очищення ґрунту від  шкідливої патогенної мікрофлори.