ТОВ  «НВК ОРГАНІК  ГРУП» – це  український виробник натуральних органічних препаратів для різних галузей народного господарства.

З недавнього часу ми є офіційним представником на Україні інтересів наших партнерів – польської фірми  HUMICAGROPOL  Sp.z o.o.
З радістю хочемо запропонувати Вам  препарати  польського виробництва  під ТМ HUMICAGRO:

  1. НАТУРАЛЬНИЙ ОРГАНІЧНИЙ СТИМУЛЯТОР РОСТУ РОСЛИН HUMICAGRO – це концентрат гумусових речовин, отриманий з німецького леонардиту.
  2. НАТУРАЛЬНИЙ ОРГАНІЧНИЙ АКТИВАТОР РОСТУ ТА ЦВІТІННЯ PERFECTAGRO – це концентрат органічних кислот, отриманий з рослинного екстракту та ефірних масел рослинного походження.

Перевагами   препаратів  серед   інших  подібних  продуктів  на  ринку  є  те  що:
–  концентрати на  100%  є  натуральними   природніми  органічними  продуктами без  застосування  хімічних,  синтетичних  та  штучних  компонентів;
–  препарати  не  містять  в  собі  патогенних  мікроорганізмів,  вірусів,   яєць  паразитів  та  шкідників;
–  продукти  містять  в  собі  весь  комплекс  мінералів,  мікроелементів,  амінокислот  та  вітамінів,  органічних  кислот  що  містяться  у  німецькому леонардиті та інших природніх компонентах концентратів;
– препарати є надзвичайно біологічно стабільними, що є важливим для тривалого зберігання та під час транспортування. 

НАТУРАЛЬНИЙ  ОРГАНІЧНИЙ  СТИМУЛЯТОР  РОСТУ РОСЛИН  HUMICAGRO  – це водний екстракт із німецького леонардиту, концентрат гумінових та фульвових кислот, мінералів та мікроелементів, вітамінів,  органічних  та  амінокислот.

Застосовують  для  передпосівної  обробки  насіння  та  висадкового  матеріалу;   під  час  весняної  культивації  ґрунту;   для  кореневого  та  листового  підживлення  рослин  в  період   вегетації;    під  час  рекультивації  пожнивних  залишків;     після  повеней,  пожеж  та  інших   природніх  катаклізмів. 

НАТУРАЛЬНИЙ ОРГАНІЧНИЙ  АКТИВАТОР РОСТУ ТА ЦВІТІННЯ PERFECTAGRO – це рослинний екстракт, який включає органічні та амінокислоти, вітаміни, фітогормони природнього походження, органічний азот, фосфор, калій та кальцій. Це природній стимулятор росту та цвітіння рослин, потужний антистресант та реаніматор, антидот, адаптоген та імуномодулятор.  Застосовують активатор на всіх етапах росту рослин.

Рекомендується  застосовувати концентрати в комплексі.

КОМПЛЕКСНЕ ЗАСТОСУВАННЯ  передбачає використання в одній баковій суміші спільно з НАТУРАЛЬНИМ ОРГАНІЧНИМ СТИМУЛЯТОРМ РОСТУ РОСЛИН HUMICAGRO також НАТУРАЛЬНОГО ОРГАНІЧНОГО АКТИВАТОРА РОСТУ ТА ЦВІТІННЯ PERFECTAGRO.

Схема застосування:

– на присадибних ділянках: 10 мл  HUMICAGRO  + 10 мл  PERFECTAGRO  на 10 л води кожні  7 – 10 днів.
– на великих площах:  200 мл  HUMICAGRO  +  200 мл  PERFECTAGRO  на 200 – 300 л води на 1 га  площі кожні 7 – 10 днів.
– на кущах, в садах та на деревах: 1 л HUMICAGRO + 1 л PERFECTAGRO на 1 т води на 1 га площі кожні 7 – 10 днів.
– в системах гідропоніки: 2 мл HUMICAGRO + 2 мл PERFECTAGRO  на 10 л поживного розчину.

Для кореневого та позакореневого підживлення на всіх етапах росту.
Для всіх видів субстратів та грунту.
КОМПЛЕКСНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ЗБІЛЬШУЄ ВРОЖАЙНІСТЬ НА 20 – 150%

Продукти під торговою маркою  ТМ HUMICAGRO  –  це новинка на ринку України.
Вони однозначно знайдуть свого покупця і займуть достойне місце на агромапі країни.

Застосування  цих препаратів – препаратів європейської якості – це  запорука  відновлення  та  підвищення  родючості  грунту, це турбота про екологію та оздоровлення  навколишнього  природнього  середовища, це  суттєва  прибавка  врожайності,  це  гарантія  одержання  екологічночистої  продукції  високої  якості  та  заощадження  Ваших  коштів!